Domů Letištní salonky Jednorázový vstup

Jednorázový vstup

Pro cestující, kteří potřebují při svých cestách určitý luxus, ale necestují pravidelně, představuje nejvhodnější možnost jednorázový vstup zakoupený předem. S rezervovaným místem v salonku dle Vašeho výběru pak poletíte první část své cesty (nebo budete přilétat na letiště) s vědomím, že Vás tu čeká občerstvení, nápoje a možná i sprcha. Jednodenní vstupy jsou možné do celé řady salonků aerolinií i nezávislých salonků provozovaných v terminálech po celém světě. V průvodcích letišti je uvedeno, které salonky umožňují cestujícím si rezervovat jednorázový vstup prostřednictvím aerolinií nebo třetí strany (zprostředkovatele).

Pokud chcete mít zaručeno sezení v době svého mezipřistání, máte možnost si ho rezervovat online. Uvádíme zde celou řadu salonků po celém světě. Jednorázový vstup si můžete rezervovat na minimálně 3 hodiny, některé salonky však nabízejí i delší „balíčky“. Rezervaci online musíte provést nejpozději 24 hodin předem.

Největší výhodu obstarání a zakoupení jednorázového vstupu předem (namísto placení u vchodu při příletu) je patrně skutečnost, že si můžete srovnat hodnoty, které dostanete v salonku, s cenou vstupu. Takto budete vědět, jestli Vás bude čekat jen to nejzákladnější vybavení, anebo jestli si můžete vzít plavky, protože budete mít i přístup do bazénu!

Tohle je vyčerpávající seznam aerolinií a společností, které prodávají jednorázové vstupy a rezervace předem online:

–          AeroMexico

–          Air Canada

–          Airport Angel

–          Alaska Airlines

–          American Airlines

–          Delta Airlines

–          Hawaiian Airlines

–          Lounge Pass

–          Plaza Premium

–          Priority Pass

–          Rex Regional Express

–          Servisair

–          US Airways (vizte American Airlines)

–          United Airlines

Podobné články