Domů Letištní salonky Členství v klubech aerolinií

Členství v klubech aerolinií

Pokud často cestujete s určitými aeroliniemi, stojí za to si zjistit různé programy členství v saloncích. Za pevně stanovený roční poplatek získáte přístup do sítě letištních salonků po celém světě bez ohledu na třídu, kterou cestujete. Mnohé aerolinie spolupracují s  partnerskými společnostmi, čímž rozšiřují svůj rozsah o některé další mezinárodní salonky. Programy členství spojené s aeroliniemi často rozšiřují své výhody i mimo salonky a nabízejí svým členům přednostní registraci, možnost mít zavazadlo navíc a pár dalších unikátních výhod. Strategie pro vstup hostů je různá, i když většina klubů Vám minimálně poskytne sníženou denní sazbu.

Pokud necestujete jen s jedněmi aeroliniemi, zato cestujete často (a stojíte se o pohodlí), členství v soukromých letištních saloncích se Vám vyplatí více. Řada soukromých společností včetně Plaza Premium a Servisair má salonky po celém světě a přístup do nich mají lidé cestující s kterýmikoli aeroliniemi a kteroukoli letenkovou třídou. Tyto salonky buď nabízejí ke koupi roční členství, nebo jednorázové vstupy.

Pokud máte v plánu zavítat do světa luxusních salonků jen občas a bez nákladného ročního závazku, řada stylových salonků nabízí cestujícím i denní sazby. Ty se pohybují kolem 20–50 USD na den. I když i to představuje větší výdaj, je to zároveň šikovný způsob, jak si vyzkoušet služby salonku a rozhodnout se, jestli se odhodláte k ročnímu členství za 500 USD a více nebo ne. Na stránkách jednotlivých letišť a jejich salonků je uvedeno, které z nich nabízejí jednorázový vstup.

Udělejte si čas a prozkoumejte větší množství členských programů nabízených aeroliniemi a společnostmi. Když Vás některý zaujme, navštivte příslušné stránky, kde se dozvíte všechny detaily „psané malým tiskem“, a teprve pak se event. zaregistrujte.

Následující aerolinie a třetí strany/operátoři nabízejí vstup do salonků na základě členství:

–          Aero Mexico

–          Air Canada

–          Air New Zealand

–          Airport Angel

–          Alaska Airlines

–          American Airlines

–          Amtrak

–          Caribbean Airlines

–          Delta Airlines

–          Flybe

–          Hawaiian Airlines

–          Priority Pass

–          Plaza Premium

–          Qantas Airlines

–          REX Regional Express

–          Servisair

–          US Airways (vizte American Airlines)

–          United Airlines

–          Virgin Australia

Podobné články