Domů Letištní salonky Blízký východ Al Reem Lounge AUH

Al Reem Lounge AUH

Pokud cestujete ekonomickou třídou, můžete počkat na Váš let v pohodlí salonku Al Reem na letišti v Abú Dhabí. Zde se dozvíte užitečné informace, jako je umístění salonku, otvírací hodiny, služby a vstup pro cestující v ekonomické třídě. Přečtěte si hodnocení jiných cestujících, anebo pokud jste tento salonek už navštívili, můžete přidat vlastní hodnocení.

 

Umístění:

Abú Dhabí letiště, terminál 1, tranzitní prostor;

za imigrační kontrolou zahněte doleva. Pokud jste se zaregistrovali v terminálu 3, jděte podle ukazatelů do terminálu 1. V terminálu 1 zahněte doleva a jděte dalších 40 m. Salonek se nachází napravo za informační přepážkou. Pokud byste byli v tranzitu a přišli z terminálu 3, jděte podle ukazatelů kolem transferových přepážek před imigrační kontrolou. Vyjděte po schodech do I. patra. Zahněte doprava a jděte podle ukazatelů do T1. V T1 zahněte doleva a běžte dalších 40 m. Salonek se nachází za informační přepážkou.

 

Služby a vybavení:

–          klimatizace

–          alkoholické nápoje

–          nealko nápoje

–          bezbariérový přístup

–          fax

–          informační tabule o letech

–          internet, dataport, wifi

–          noviny a časopisy

–          sprchy

–          telefon

–          televize

 

Otvírací hodiny:

Salonek je otevřen nonstop.

 

Vstup a poplatky:

–          členství – Priority Pass: s ním máte vstup do více jak 700 letištních salonků po celém světě. Můžete si vybrat ze třech úrovní členství: za 99 USD (s 27 USD za návštěvu salonku), 249 USD (s 10 návštěvami salonků zdarma) nebo 399 USD (neomezené návštěvy salonků) na rok

–          vstup do salonku: pokud chcete mít zajištěné místo na dobu svého mezipřistání, můžete si zakoupit jednorázový vstup; cena při zakoupení online je 26 GBP na osobu a 3 hodiny nebo 40 GBP na osobu a 3-4 hodiny

–          placení u vchodu: pokud je volné místo, salonek přijímá hosty platící u vchodu; poplatky jsou 150 AED (2 hodiny), 250 AED (5 hodin) a 400 AED (10 hodin).

 

Podobné články