Domů Letištní salonky Blízký východ Al Dhabi Lounge AUH

Al Dhabi Lounge AUH

Pokud cestujete ekonomickou třídou, můžete počkat na Váš let v pohodlí salonku Al Dhabi na letišti v Abú Dhabí. Zde se dozvíte užitečné informace, jako je umístění salonku, otvírací hodiny, služby a vstup pro cestující v ekonomické třídě. Přečtěte si hodnocení jiných cestujících, anebo pokud jste tento salonek už navštívili, můžete přidat vlastní hodnocení.

 

Umístění:

Abú Dhabí letiště, terminál 1, tranzitní prostor;

za imigrační kontrolou zahněte doprava. Vstupte do chodby a po schodech či výtahem vyjeďte do I. patra. Pokud byste přišli z terminálu 3, běžte podle ukazatelů do terminálu 1 a zahněte doleva. Před imigrační kontrolou projděte kolem transferových přepážek a a po schodech nahoru do I. patra. Zahněte doprava a běžte do T1 podle ukazatelů. V T1 zahněte doleva a jděte dalších 50 m.

 

Služby a vybavení:

–          klimatizace

–          alkoholické nápoje

–          nealko nápoje

–          bezbariérový přístup

–          fax

–          informační tabule o letech

–          internet, dataport, wifi

–          noviny a časopisy

–          sprchy

–          telefon

–          televize

 

Otvírací hodiny:

Salonek je otevřen nonstop.

 

Vstup a poplatky:

–          členství – Priority Pass: s ním máte vstup do více jak 700 letištních salonků po celém světě. Můžete si vybrat ze třech úrovní členství: za 99 USD (s 27 USD za návštěvu salonku), 249 USD (s 10 návštěvami salonků zdarma) nebo 399 USD (neomezené návštěvy salonků) na rok

–          vstup do salonku: pokud chcete mít zajištěné místo na dobu svého mezipřistání, můžete si zakoupit jednorázový vstup; cena při zakoupení online je 29 GBP na osobu a 3 hodiny a 52 GBP na osobu a 3-6 hodin

–          placení u vchodu: pokud je volné místo, salonek přijímá hosty platící u vchodu; poplatky jsou 180 AED (2 hodiny), 320 AED (5 hodin) a 520 AED (10 hodin)

 

Podobné články